Ilość ataków na Twittera i Facebooka potroiła się


W roku 2009 odtnorowano wzrost ataków malware oraz spamu o 70% na portalach społecznościowych, trzy na cztery przedsiębiorstwa deklarują zagrożenia atakami z sieci społecznościowych.

Firma z jabłkiem w tle nie toleruje oszustw na swoim poletku. Apple usunęło producenta aplikacji na iGadżety wraz z jego 1 011 produktami z App Store za pisanie fałszywych recenzji. Użytkownicy będą teraz w stanie sami tworzyć swój słownik w iPhone'ie. Apple dodał tę funkcję do udostępnionej niedawno do testów czwarej bety systemu iPhone OS 4.0. Google zaprezentowało swój pomysł na telewizję podczas drugiego dnia konferencji I/O. Możliwości marketingowe, jak stwierdził gigant, są nieograniczone.1.Inwestycja jako źródło wzrostu długoterminowego 2. Determinanty oceny projektów inwestycyjnych 3. Ocena inwestycji finansowych 4. Ocena projektów inwestycyjnych 5. Kształtowanie portfela inwestycyjnego ...
Lokalizacja: Zakopane - Rodzaj: kurs / szkolenie Google potwierdziło deklaracje Adobe i zapowiedziało, że przyszła wersja Androida będzie obsługiwać Flasha. Więcej łączy szerokopasmowych, powszechne prawo do Internetu a także inwestycje w badania i rozwój – to nowe obietnice Donalda Tuska na przyszły rok.

Dyrektor Microsoftu wreszcie skomentował działania Google'a w Chinach, które prawdopodobnie doprowadzą do wycofania się firmy z tamtejszego rynku. Co powiedział Steve Ballmer?

YouTube już od jakiegoś czasu obsługuje klipy w rozdzielczości HD, od przyszłego tygodnia jednak zaczną się pojawiać filmy w pełnej rozdzielczości 1080p. Zagadnienia: 1. Segmentacja zagadnień komunikacyjnych * komunikacja w grupie ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Sąd w Pekinie uznał, że Microsoft musi zaprzestać sprzedaży chińskich edycji systemów operacyjnych Windows 98, 2000, Server 2003 oraz XP. Dlaczego? Firma NZXT wprowadza do swojej oferty obudowę komputerową o nazwie Hades. Produkt z pewnością przypadnie do gustu osobom, którzy posiadają rozbudowane, wydajne konfiguracje. Yahoo! chce zapewnić użytkownikom na całym świecie "pełnię mobilnych doświadczeń online" - czyżby pozazdrościli swojemu największemu konkurentowi i postanowili wprowadzić na rynek swój własny telefon?Redakcja serwisu Edge zebrała do kupy wszystko, co wiemy o grze, która oficjalnie nie istnieje. Mowa tu o Gears of War 3. AMD ani myśli zwalniać tempa - przygotowuje kolejną kartę graficzną z obsługą DirectX 11 i GPU wytworzonym w technologii 40 nm. Tym razem patrzymy na Radeona HD 5670. Firma Medion powiększyła swoją ofertę komputerów przenośnych o nowego, opartego na platformie procesorowej Intel Pine Trail, netbooka serii Akoya.

Jak dodać witrynę do wyszukiwarki Bing? Ręcznie...


Microsoft Bing, po nieco zbyt otwartej samokrytyce, może mieć duży problem z zaistnieniem w Sieci na dłużej. Jego twórcy sami przyznają, że jest zdecydowanie za wolny.

Koniec z darmowym dostępem do Times Online


Dziennik The Times dołącza do rewolucji zapoczątkowanej przez Murdocha. Od przyszłego roku dostęp do witryny Timesa będzie dostępny tylko za opłatą.

Toshiba przygotowuje tablety z Androidem i Windowsem


W ofercie japońskiej firmy Toshiba wkrótce pojawić się mają zarówno tablety z preinstalowanym systemem Windows 7, jak również modele z platformą Google Android.

Łatwiejsze zarządzanie prywatnością na Facebooku


Atutem Facebooka z pewnością są bardzo rozbudowane formularze, pozwalające decydować o poziomie ochrony prywatności. Dla niektórych jednak ponad 170 funkcji zaczyna być wadą, a nie zaletą.

Google zmuszony do ujawnienia danych blogera


Google został zmuszony przez nowojorski sąd do ujawnienia danych blogera, który obrażał w swoich wpisach amerykańską modelkę. Wystarczyło podanie przez korporację adresu mailowego, a poszkodowana od razu rozpoznała, że dobrze zna swojego prześladowcę.

Zastosowanie przyborów Thera-Band w wybranych zagadnieniach konceptu Bobath (Karpacz)


Sobota Przedstawienie wybranych zagadnień z konceptu Bobath 1. Definicje konceptu Bobath: - Początki - Twórcy - Rozwój - Podłoże neurofizjologiczne - Podstawy terapeutyczne 2. Określenie cech charakteryzujących ...
Lokalizacja: Karpacz - Rodzaj: kurs / szkolenie

Apple potwierdza autentyczność prototypu nowego iPhone'a


Znaleziony prototyp iPhone’a nowej generacji najprawdopodobniej jest autentyczny. Dowodzi tego sam Apple, które nalega na zwrot zgubionego urządzenia.

Wirus, który wyłączy ci hamulce i silnik w twoim samochodzie


Praktycznie wszystkie nowoczesne samochody są wyposażone w systemy komputerowe. Jak się okazuje, są równie podatne na włamania, co systemy znane z komputerów osobistych.

Pamięci G.Skill Perfect Storm z zegarem 3060,4 MHz


Tajwański overclocker "JtChen2002" ustanowił nowy rekord świata w taktowaniu pamięci RAM. Pierwsze miejsce w ogólnoświatowym rankingu CPU-Z zapewnił mu zegar na poziomie 3060,4MHz.

Sony Ericsson zapowiada smartfony mini i mini pro


Sony Ericsson zapowiada wprowadzenie na rynek nowych modeli smartfonów serii Xperia - X10 mini oraz X10 mini pro. Oba urządzenia pracują pod kontrolą systemu operacyjnego Android 1.6.

Chińskie podróbki znanych urządzeń


Chińczycy, którzy są w stanie podrobić niemal dowolny produkt, zaczynają… ulepszać oryginalne projekty. CHIP prześledził, ile czasu mija, zanim podróbka trafi z chińskiej fabryki na polskie aukcje internetowe.

Nowe funkcje w YouTube


Największy na świecie serwis z wideo - Youtube - doczekał się sporej porcji zmian wprowadzanych za pośrednictwem TestTube, laboratoryjnego serwisu opracowującego rozwiązania dla YouTube.

Jak sprzedawać niewidzialne, czyli o sprzedaży usług (Dowolne Miejsce Np. Siedziba Zleceniodawcy)


Prześlemy na życzenie ...
Lokalizacja: Dowolne Miejsce Np. Siedziba Zleceniodawcy - Rodzaj: kurs / szkolenie

Autoryzacja i planowanie projektu Szkolenie w ramach "Akademii Zarządzania Projektami" (Warszawa)


Program szkolenia: 1. Opracowywanie karty projektu 2. Definiowanie zarządzania zakresem 3. Planowanie zakresu projektu 4. Definiowanie zakresu projektu 5. Tworzenie struktury podziału projektu / ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Microsoft (nieoficjalnie) komentuje "wyrzucenie" Windows z Google'a


Brandon LeBlanc z Microsoftu odniósł się na oficjalnym blogu Windows do porzucenia przez Google tego systemu operacyjnego. Jak twierdzi, media przekręciły wiele faktów.